Чемпіонат Бродівського району з футболу

Друга ліга Бродівського району 2018

 
Місце Команда І В Н П ЗГ ПГ +/- О
1 ФК Бугаївка 10 8 1 1 24 6 18 25
2 ФК Голубиця 11 6 3 2 18 12 6 21
3 Спрінтер Радивилів 10 7 0 3 34 14 20 21
4 ФК Боратин 11 6 2 3 17 12 5 20
5 Чехи Лугове 11 3 2 6 15 25 -10 11
6 Локо-Рута Берлин 11 3 0 8 11 25 -14 9
7 ФК Енергія Попівці 11 2 3 6 10 20 -10 9
8 ФК Підкамінь 11 2 1 8 8 23 -15 7


1 тур

22-04-2018
Берлин  1 - 2  Попівці
Лугове  2 - 7  Спрінтер
Боратин  1 - 1  Голубиця
Бугаївка  1 - 0  Підкамінь

2 тур

29-04-2018
Попівці  2 - 1  Підкамінь
Голубиця  2 - 1  Бугаївка
Спрінтер  2 - 0  Боратин
Берлин  1 - 2  Лугове

3 тур

06-05-2018
Лугове  1 - 1  Попівці
Боратин  3 - 0  Берлин
Бугаївка  4 - 2  Спрінтер
Підкамінь  0 - 1  Голубиця

4 тур

20-05-2018
Попівці  0 - 1  Голубиця
Спрінтер  4 - 1  Підкамінь
Берлин  0 - 2  Бугаївка
Лугове  0 - 2  Боратин

5 тур

27-05-2018
Боратин  1 - 0  Попівці
Бугаївка  4 - 1  Лугове
Підкамінь  0 - 1  Берлин
Голубиця  4 - 2  Спрінтер

6 тур

10-06-2018
Попівці  0 - 5  Спрінтер
Берлин  5 - 3  Голубиця
Лугове  4 - 1  Підкамінь
Боратин  1 - 1  Бугаївка

7 тур

17-06-2018
Бугаївка  3 - 0  Попівці
Підкамінь  3 - 2  Боратин
Голубиця  1 - 0  Лугове
Спрінтер  4 - 0  Берлин

8 тур

15-07-2018
Попівці  1 - 2  Берлин
Спрінтер  3 - 0  Лугове
Голубиця  3 - 0  Боратин
Підкамінь  0 - 4  Бугаївка

9 тур

22-07-2018
Підкамінь  2 - 1  Попівці
Бугаївка  1 - 0  Голубиця
Боратин  3 - 2  Спрінтер
Лугове  4 - 1  Берлин

10 тур

05-08-2018
Попівці  1 - 1  Лугове
Берлин  0 - 1  Боратин
Спрінтер   -   Бугаївка
Голубиця  0 - 0  Підкамінь

11 тур

12-08-2018
Голубиця  2 - 2  Попівці
Підкамінь  0 - 3  Спрінтер
Бугаївка  3 - 0  Берлин
Боратин  3 - 0  Лугове

12 тур

19-08-2018
Попівці   -   Боратин
Лугове   -   Бугаївка
Берлин   -   Підкамінь
Спрінтер   -   Голубиця

13 тур

26-08-2018
Спрінтер   -   Попівці
Голубиця   -   Берлин
Підкамінь   -   Лугове
Бугаївка   -   Боратин

14 тур

02-09-2018
Попівці   -   Бугаївка
Боратин   -   Підкамінь
Лугове   -   Голубиця
Берлин   -   Спрінтер

Перша ліга

Команди І О
1 ФК Гаї Дітковецькі 11 11 0 0 44 14 30 33
2 ФК Суходоли 11 7 2 2 23 14 9 23
3 Стир Пониковиця 11 7 1 3 32 12 20 22
4 ФК Броди 11 6 1 4 34 25 9 19
5 Січ Заболотці 11 3 1 7 23 29 -6 10
6 Іква Накваша 11 2 2 7 16 32 -16 8
7 ФК Захід Пониковиця 11 2 1 8 18 42 -24 7
8 ФК Пониква 11 1 2 8 16 38 -22 5

Детальніше >>>

© 2018 Brody Today. Всі права захищені.
Копіювання інформації дозволяється лише за наявності активного гіперпосилання на сайт.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за новини авторів, партнерів і зовнішні джерела.
Технічне забезпечення "CreateWeb"