Футбол

Чемпіонат Бродівського району з футболу

За підтрики Федерації Футболу Бродівського району

4 Тур

"Січ" Заболотці
20-05-2018
ФК Суходоли
ФК Гаї-Дітковецькі
20-05-2018
"Захід" Пониковиця
ФК Пониква
20-05-2018
ФК Броди
"Іква" Накваша
20-05-2018
"Стир" Пониковиця
"Спрінтер" Радивилів
20-05-2018
ФК Підкамінь
"Локо-Рута" Берлин
20-05-2018
ФК Бугаївка
"Енергія" Попівці
20-05-2018
ФК Голубиця
"Чехи" Лугове
20-05-2018
ФК Боратин

2 Тур

"Іква" Накваша
29-04-2018
ФК Гаї-Дітковецькі
"Стир" Пониковиця
29-04-2018
ФК Суходоли
"Захід" Пониковиця
29-04-2018
ФК Броди
"Січ" Заболотці
29-04-2018
ФК Пониква
"Енергія" Попівці
29-04-2018
ФК Підкамінь
ФК Голубиця
29-04-2018
ФК Бугаївка
"Спрінтер" Радивилів
29-04-2018
ФК Боратин
"Локо-Рута" Берлин
29-04-2018
"Чехи" Лугове

3 Тур

ФК Пониква
06-05-2018
"Іква" Накваша
ФК Броди
06-05-2018
"Січ" Заболотці
ФК Суходоли
06-05-2018
"Захід" Пониковиця
ФК Гаї-Дітковецькі
06-05-2018
"Стир" Пониковиця
"Чехи" Лугове
06-05-2018
"Енергія" Попівці
ФК Боратин
06-05-2018
"Локо-Рута" Берлин
ФК Бугаївка
06-05-2018
"Спрінтер" Радивилів
ФК Підкамінь
06-05-2018
ФК Голубиця

1 Тур

"Січ" Заболотці
22-04-2018
"Іква" Накваша
ФК Пониква
22-04-2018
"Захід" Пониковиця
ФК Броди
22-04-2018
"Стир" Пониковиця
ФК Суходоли
22-04-2018
ФК Гаї-Дітковецькі
"Локо-Рута" Берлин
22-04-2018
"Енергія" Попівці
"Чехи" Лугове
22-04-2018
"Спрінтер" Радивилів
ФК Боратин
22-04-2018
ФК Голубиця
ФК Бугаївка
22-04-2018
ФК Підкамінь

4 Тур

"Січ" Заболотці

0 : 2

ФК Суходоли
ФК Гаї-Дітковецькі

6 : 3

"Захід" Пониковиця
ФК Пониква

4 : 5

ФК Броди
"Іква" Накваша

0 : 2

"Стир" Пониковиця
"Локо-Рута" Берлин

0 : 2

ФК Бугаївка
"Енергія" Попівці

0 : 1

ФК Голубиця
"Чехи" Лугове

0 : 2

ФК Боратин

2 Тур

"Іква" Накваша

1 : 6

ФК Гаї-Дітковецькі
"Стир" Пониковиця

1 : 1

ФК Суходоли
"Захід" Пониковиця

3 : 1

ФК Броди
"Січ" Заболотці

2 : 2

ФК Пониква
"Енергія" Попівці

2 : 1

ФК Підкамінь
ФК Голубиця

2 : 1

ФК Бугаївка
"Спрінтер" Радивилів

2 : 0

ФК Боратин
"Локо-Рута" Берлин

1 : 2

"Чехи" Лугове

3 Тур

ФК Пониква

2 : 3

"Іква" Накваша
ФК Броди

2 : 0

"Січ" Заболотці
ФК Суходоли

4 : 2

"Захід" Пониковиця
ФК Гаї-Дітковецькі

4 : 3

"Стир" Пониковиця
"Чехи" Лугове

1 : 1

"Енергія" Попівці
ФК Боратин

3 : 0

"Локо-Рута" Берлин
ФК Бугаївка

4 : 2

"Спрінтер" Радивилів
ФК Підкамінь

0 : 1

ФК Голубиця

1 Тур

"Січ" Заболотці

1 : 4

"Іква" Накваша
ФК Пониква

5 : 1

"Захід" Пониковиця
ФК Броди

0 : 5

"Стир" Пониковиця
ФК Суходоли

1 : 3

ФК Гаї-Дітковецькі
"Локо-Рута" Берлин

1 : 2

"Енергія" Попівці
"Чехи" Лугове

2 : 7

"Спрінтер" Радивилів
ФК Бугаївка

1 : 0

ФК Підкамінь
  • Команда
  • І
  • В
  • Н
  • П
  • ЗГ
  • ПГ
  • О

1 Ліга

1 ФК Гаї-Дітковецькі

  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 13
  • 5
  • 9

2 "Іква" Накваша

  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 8
  • 9
  • 6

3 ФК Суходоли

  • 3
  • 1
  • 1
  • 1
  • 6
  • 6
  • 4

4 "Стир" Пониковиця

  • 3
  • 1
  • 1
  • 1
  • 9
  • 5
  • 4

5 ФК Пониква

  • 3
  • 1
  • 1
  • 1
  • 9
  • 6
  • 4

6 "Захід" Пониковиця

  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 6
  • 10
  • 3

7 ФК Броди

  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 3
  • 8
  • 3

8 "Січ" Заболотці

  • 3
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 1

2 Ліга

1 "Енергія" Попівці

  • 3
  • 2
  • 1
  • 0
  • 5
  • 3
  • 7

2 ФК Голубиця

  • 3
  • 2
  • 1
  • 0
  • 4
  • 2
  • 7

3 ФК Бугаївка

  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 6
  • 4
  • 6

4 "Спрінтер" Радивилів

  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 11
  • 6
  • 6

5 ФК Боратин

  • 3
  • 1
  • 1
  • 1
  • 4
  • 3
  • 4

6 "Чехи" Лугове

  • 3
  • 1
  • 1
  • 1
  • 5
  • 9
  • 4

7 ФК Підкамінь

  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 1
  • 4
  • 0

8 "Локо-Рута" Берлин

  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 2
  • 7
  • 0
© 2018 Brody Today. Всі права захищені.
Копіювання інформації дозволяється лише за наявності активного гіперпосилання на сайт.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за новини авторів, партнерів і зовнішні джерела.
Технічне забезпечення "CreateWeb"